Система Orphus

Вшановуємо жінок

5 березня, напередодні такого сонячного і теплого свята 8 Березня, за ініціативи методичного кабінету відділу освіти та відділу у справах спорту, сім’ї та молоді Миргородської міської ради, а також міжшкільної дитячої організації «Молодіжний парламент м. Миргород» відбулася розважальна інтелектуальна гра «Брейн-ринг» за темою «Відомі жінки світу».

 

Команди ЗНЗ вітав у себе в гостях Миргородський художньо-промисловий коледж імені М. Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Першою до усіх присутніх звернулася директор навчального закладу – господаря Кікто С.М. Вона привітала жінок і дівчат з наступаючим святом та висловила надію на подальшу співпрацю учнівської та студентської молоді міста.

А далі була стрімка, насичена емоціями та хвилюваннями гра. Усі команди показали свій високий інтелект, бойовий дух та неймовірне прагнення до перемоги.

Та, як і будь-який конкурс, цей визначив найкращих:

І місце посіла команда «Гармонія» НВК «Гелікон»,

ІІ місце – команда «Енергія» СШ №5,

ІІІ місце – команда коледжу «Едельвейс».

Брейн-ринг відбувся, і всі присутні охоче погодились із тим, що такі товариські зустрічі потрібно проводити частіше, адже це згуртовує і виховує в дітях почуття колективізму, бажання бути освіченими та корисними своєму місту, своїй країні.

dsc 0467   dsc 0472   dsc 0478   dsc 0479   dsc 0489

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Миргородської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): І.В.Шевченко

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.