Система Orphus

Відбувся семінар-практикум для педагогічних працівників дошкільної та початкової освіти

6 березня 2014 року на базі дошкільного навчального закладу «Ясочка» селища Шишаки відбулося перше засідання районного семінару-практикуму для педагогічних працівників дошкільної та початкової освіти «Взаємодія в освітній роботі з дітьми старшого дошкільного та молодшого шкільного віку».

 

Мета семінару проаналізувати єдину лінію розвитку дитини на етапах дошкільного та початкового навчання, надавши педагогічному процесу цілісний, послідовний та перспективний характер. Створюючи перспективні та наступні зв’язки дошкільних навчальних закладів та шкіл будувати цілісний педагогічний процес на єдиній організаційній, методичній, та корекційно-розвивальній основі.

У рамках роботи семінару учасники прослідкували наступність та перспективність у роботі двох перших ланок освіти, познайомилися з нормативно-правовими документами організації роботи дошкільної та початкової ланок освіти, проаналізували програми для дошкільної освіти та переглянули заняття у старших групах дошкільного закладу «Ясочка» з грамоти на тему «Космос» (вихователь ДНЗ «Ясочка» с-ще Шишаки Стригунова Л.Л.)

та творчої діяльності (паперопластика) – «До Сонечка в гості» (вихователь ДНЗ «Ясочка» с-ще Шишаки Ткаченко Т.В.).

Практичний психолог дошкільного навчального закладу «Пролісок» с. Яреськи Покотило Ю.В. проаналізувала психолого-фізіологічні особливості дітей перед шкільного віку та рівень готовності дітей 6-річного віку до навчання у школі.

Учасники семінару обговорили нагальні проблеми наступності та спланували роботу ІІ засідання, яке відбудеться на базі Шишацької спеціалізованої школи ім. В.І.Вернадського.

SDC17581   SDC17583   SDC17593   SDC17594   SDC17595   SDC17597   100 2001   100 2002

Додаткова інформація

  • Інформує: районний методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Шишацької районної державної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): В.В.Онацько

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.