Система Orphus

Поетична весна - 2014

Напередодні весняних днів на базі Решетилівської ЗОШ І ступеня відбувся традиційний районний учнівський конкурс авторської поезії та прози «Поетична весна-2014», в якому взяли участь 33 учасники із 13 шкіл району.

 

На запропоновані теми (200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка та вільна тема «Мистецтво, що торкається до серця») учні представили свої авторські твори у двох номінаціях «поезія» та «проза».

Члени журі відмітили жанрову різноманітність - це вірші (громадянська, філософська, інтимна лірика), оповідання, роздуми, прозові та віршовані казки, загадки, реклами, гумор, батл. Всі твори відповідали запропонованій тематиці та мали відповідне ідейно-змістове наповнення: патріотичне піднесення, любов до України, шана Великому Кобзареві. Порушувалися теми добра, поваги до людей праці, екологічні проблеми, події шкільного життя, роль сім’ї та родини. З уст дітей звучали філософські роздуми про життя, про своє місце у суспільстві, власна позиція щодо останніх подій на Майдані. Було багато прозових та віршованих творів, які вирізнялися цікавими знахідками, літературною майстерністю, багатим словниковим запасом, довершеною римою, творчою уявою.

Більшість - а це 19 учнів - є постійними учасниками минулорічних конкурсів. Це свідчить про сталий інтерес до цього виду творчості та про змістовну роботу з літературно обдарованими дітьми в школах району.

Всі конкурсанти підготували саморобні збірки з оригінальними назвами, з гарним художнім оформленням.

А в знак шани Великого Кобзаря пов’язали кольорові стрічки у вінок пам'яті та переглянули короткометражний фільм кіностудії ім.О.Довженка «Т.Шевченко «Заповіт».

 foto1   foto2   foto3   foto4   foto5

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської районної державної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): О.О.Глушко

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.