Система Orphus

Знайомство з дошкіллям Гадяча

Делегація педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів Решетилівського району здійснила творчу поїздку в Гадяцький ДНЗ № 2 «Берізка» з метою обміну досвідом роботи з питань методичних та психологічних аспектів підвищення ефективності роботи дошкільних навчальних закладів.

 

Гостей щиро вітали міський голова Савченко Т.М., начальник відділу освіти Лідовий І.Г., голова РК профспілки працівників освіти і науки Недвига Г.А. та методист науково-методичного центру Неминуща В.Е. У своїх виступах господарі висвітлили питання про стан та перспективи розвитку дошкільної галузі Гадяччини.

Завідуюча ясла-садком «Берізка» Стогній Л.М. розповіла про історію створення закладу, ключові завдання та результативність роботи педагогічного колективу по забезпеченню якісної освіти дітей дошкільного віку.

З цікавістю учасники зустрічі слухали виступ вихователя Шевченко Я.А., переможця ІІ (обласного) туру конкурсу «Вихователь року» та учасника Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року», про розвиток мовленнєвої компетентності дошкільників шляхом використання інноваційних методик та переглянули майстер-клас з практичного використання в навчально-виховній роботі з дітьми старшого дошкільного віку технології С.М. Лисенкової « Вивчення віршів напам’ять за опорними малюнками».

Свій досвід роботи представила також вихователь - методист Вовк Л.О., яка у свій час була лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Кращий вихователь дошкільного навчального закладу-2012».

Позитивне враження залишилося від перегляду виставки методичних матеріалів педагогічних працівників закладу та огляд розвивального середовища в групових кімнатах.

Підводячи підсумки спільної роботи, методист Решетилівського РМК Моцар Л.М. подякувала за щирий і душевний прийом та запросила колег Гадяцького району з візитом-відповіддю.

1   2   3

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської районної державної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): Л.М.Моцар

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.