Система Orphus

Засідання творчої групи вчителів математики Миргородського району «Ідея»

Якщо Ви бажаєте побачити оновлену, гостинну школу з талановитими дітьми і талановитим керівництвом, завітайте до Хомутця . Вас з радістю зустрінуть Валентина Михайлівна Аршинова зі своїми заступниками та діти, які з любов’ю розкажуть і натхненно заспівають про рідну школу. Нас, творчу групу математиків району, вони теж гостинно зустріли 20 лютого.

 

Цього разу ми приїхали на зустріч з Хомутцем і нашою розумною, мудрою, неспокійною, високоосвіченою, інтелігентною колегою — Пятько Зінаїдою Іванівною. Для творчої групи вона і генератор ідей, і ангел-охоронець, для колег — лідер і наставник, для учнів — світлий маяк, який вправно і уміло вказує дорогу в майбутнє через світ математики. Все, за що скромно і природньо береться діяльна і мудра Зінаїда Іванівна, закінчується успіхом і викликає почуття радості: робота з обдарованими дітьми, нестандартні уроки, позакласна діяльність, робота класного керівника, оформлення кабінету математики, робота в раді школи та профспілковому комітеті, вишивання, сімейне виховання.

Красу і глибину знань продемонстрували для нас цього разу вихованці Зінаїди Іванівни — учні 11 класу — під час уроку-ділової гри «Інтеграл та його застосування». А після уроку вчителька щедро ділилася власним величезним досвідом, презентувала для колег свій методичний посібник «Математика — музика розуму». Під час «круглого столу» обговорили методи інтегрування Остроградського; Тараненко Наталія Вікторівна познайомила нас з теоремою Остроградського — Гаусса; Валентина Миколаївна презентувала інформаційний сайт творчої групи. Як завжди, результативно, продуктивно, змістовно і цікаво пройшло засідання і завершилося рубрикою «Для душі» - фільмом із життя групи «Наші творчі будні». І фільм, і наша зустріч у Хомутці були приємним подарунком від Зінаїди Іванівни для творчої групи.

DSC 1301   DSC 1318   DSC 1347

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Миргородської районної державної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): В.М.Федоряка

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.