Система Orphus

Педагогічні працівники дошкільної ланки освіти Гадяцького і Решетилівського району обмінялися досвідом організації методичної роботи у ДНЗ

19 лютого 2014 року Гадяцьким науково-методичним центром на базі ДНЗ№ 2 «Берізка» організовано зустріч завідуючих дошкільними навчальними закладами Гадяцького та Решетилівського районів у рамках обміну досвідом щодо організації методичної роботи з педагогічними кадрами.


    У зустрічі взяли участь: начальник відділу освіти, молоді і спорту Гадяцької райдержадміністрації Лідовий І.Г., який проінформував присутніх про розвиток освітньої галузі Гадяцького району; міський голова Савченко Т.М., - про історію міста Гадяча, голова райкому профспілки працівників освіти та науки Недвига Г.А. – про співпрацю профспілок та адміністрації; методист Гадяцького НМЦ  Неминуща В.Е. – про функціонування дошкільної ланки освіти у Гадяцькому районі та організацію методичної роботи з педкадрами, методист Решетилівського РМК Моцар Л.М., - досягнення у сфері дошкільної освіти Решетилівського району.


Роботу ДНЗ №2 «Берізка» Гадяцької міської ради по забезпеченню якісної освіти дітей дошкільного віку, застосуванню інноваційних форм роботи з кадрами презентувала завідуюча ДНЗ Стогній Л.М. «Показником високого рівня методичної роботи від науково-методичного центру до дошкільного навчального закладу є участь і перемога педагогів  у Всеукраїнських та обласних конкурсах професійної майстерності», - зазначила завідуюча. Так, Вовк Лариса Олексіївна взяла участь у Всеукраїнському конкурсі «Кращий вихователь дошкільного навчального закладу 2012 року» та увійшла у п’ятірку кращих вихователів України, нагороджена дипломом лауреата Всеукраїнського конкурсу «Кращий вихователь дошкільного навчального закладу 2012». Впевнену перемогу у ІІ (обласному) турі конкурсу професійної майстерності «Вихователь року» здобула вихователь Шевченко Я.А., також є учасником Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року».

   image005     


Шевченко Я.А.- переможець ІІ (обласного) туру та учасник Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року»

 

image008

Вовк Л.О. – лауреат Всеукраїнського конкурсу «Кращий вихователь дошкільного навчального закладу – 2012»
Шевченко Я.А. презентувала роботу по використанню методики С.Лисенкової (вивчення віршів напам’ять за опорними картинками) у роботі з дошкільниками, практичне заняття з дітьми, майстер-клас з учасниками засідання.

Вовк Л.О., вихователь ДНЗ представила матеріали щодо екологічного виховання дошкільників. Практичний психолог Остапенко О.В. провела з педагогами інтерактивні вправи по формуванню емоційного благополуччя. Учасники зустрічі познайомилися з умовами перебування дітей у ДНЗ та виставкою «Інновації у системі дошкільної освіти Гадяцького району».

Результатом зустрічі є ознайомлення педагогів Гадяцького та Решетилівського районів з інноваційним досвідом організації методичної роботи з подальшим упровадженням його у практичну діяльність.

image003   image009   image011   image013   image015

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти, молоді і спорту Гадяцької районної державної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): В.Е.Неминуща

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.