Система Orphus

Проведено творчі звіти вчителів біології та хімії

Протягом лютого місяця 2014 року згідно плану роботи відділу освіти Новосанжарської РДА та методичного кабінету Новосанжарської районної ради відбулися творчі звіти вчителів біології: Омельченко Т.М. (Малокобелячківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), Галушко В.В.(Сухомаячківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), хімії: Янко Л.І. (Новосанжарський навчально-виховний комплекс), в яких взяли участь 12 педагогів навчальних закладів району.

 

Учителі, які атестувалися, перед колегами прозвітували про роботу над проблемами, провели на досить високому рівні відкриті уроки та цікаві виховні заходи. Також презентували візитні карточки своїх шкіл. Сухомаячківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, єдина школа в Новосанжарському районі, яка має сучасний кабінет біології, оснащений відповідно до вимог і стандартів.

У ході обговорення уроків та заходів учасники семінару поділилися враженнями від побаченого, детально проаналізувавши їх з методичного, психологічного та інноваційного погляду.

У результаті проведених семінарів було розроблено методичні рекомендації вчителям предметникам по впровадженню елементів передового досвіду з питань використання інноваційних технологій на уроках хімії та біології.

 

DSCN8966   DSCN9016   DSCN9022   DSCN9024   IMG 0183   IMG 0185   IMG 0198   IMG 0213

Додаткова інформація

  • Інформує: районний методичний кабінет Новосанжарської районної ради Полтавської області
  • Автор (-и): К.А.Гаврилюк

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.