Система Orphus

Проведено районний конкурс читців «Тарасовими шляхами»

З метою виявлення і підтримки талановитої молоді, виховання любові до рідного слова, популяризації творчої спадщини Т.Г. Шевченка та з нагоди 200-річчя з дня його народження 19 лютого 2014 року на базі Оржицького Будинку дитячої та юнацької творчості  відбувся районний етап обласного конкурсу читців «Тарасовими шляхами».


На цю подію зібралися шанувальники творчості Кобзаря, переконані в тому, що пам’ять про Т.Г.Шевченка має бути для нас, нащадків, святинею.
Конкурс проходив у формі виступів учасників за віковими групами:
- молодша група (10-12 років)
- середнягрупа(13-15років)
- старша група (16-18 років)
Кращих читців поезії представили 54 учасники з навчальних закладів району.  На конкурсі звучали вірші про Кобзаря, уривки з творів поета та власні поезії учасників про Т.Г.Шевченка.
Журі відмітило високу виконавську майстерність, сценічну культуру, артистичність учасників-читців.
Переможцями молодшої вікової категорії журі визнало  дует у складі Тимошенка Антона та Кривохижої Альони, учнівТарасенківської  ЗОШ І-ІІ ст., у середній віковій категорії перше місце одержала Слинько Неля, учениця 9 класу Оржицької ЗОШ І-ІІІ ст. імені І.Я.Франка, а Авдалян Арсен, вихованець Оржицького Будинку дитячої та юнацької творчості став переможцем старшої вікової категорії
У кожного з виконавців виявлявся нестандартний підхід та особисте ставлення до виконуваного твору. Деякі номери супроводжувалися аудіо-візуальним оформленням. Більшість читців віддали перевагу українському національному костюму.

GEDC3189   GEDC3231   GEDC3237   GEDC3251

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Оржицький районний методичний кабінет
  • Автор (-и): О.М.Воробйова

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.