Система Orphus

Проведено навчання у Школі лідерів учнівського самоврядування Новосанжарського району

Інноваційні зміни в сучасній системі шкільного виховання висувають нові вимоги до особистості лідера будь-якої формації. 18 лютого 2014 року відбулося чергове навчання у школі лідерів учнівського самоврядування Новосанжарського району.

Школа лідерів заснована при районному методичному кабінеті, спрямовує свої зусилля саме на розвиток і вдосконалення найкращих комунікативно-організаторських здібностей учнів, які є офіційними і неофіційними лідерами класів та окремих мікрогруп. Така форма роботи дозволяє відстежувати актуальні проблеми, які є в учасників, сприяє усвідомленню ними своїх індивідуально-типологічних особливостей, а також їх ефективному використанню у своїх колективах. Формування успішних лідерів передбачає перенесення здобутих знань і навичок у середовище ровесників, що забезпечує більшу результативність виховної роботи. Під час занять у школі лідерів використовуються такі методичні прийоми, як інформаційне повідомлення, експрес – діагностика, мозковий штурм, тренінгові вправи, рольова гра, бесіда, обговорення. Всі учасники заходу закінчили заняття з хорошим настроєм, новими враженнями та телефонами нових друзів.

042   046   047   052   062   066   068   089   1

 

Додаткова інформація

  • Інформує: районний методичний кабінет Новосанжарської районної ради Полтавської області
  • Автор (-и): Л.Б.Добриденко

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.