Система Orphus

Відбувся майстер-клас для молодих учителів фізичної культури

19 лютого на базі Калайдинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся майстер-клас для молодих учителів фізичної культури, який провів учитель-методист Голубенко Леонід Іванович. Він поділився досвідом, системою роботи та здобутками з молодими  педагогами району.


   
   
Під час круглого столу учасники заходу дали високу оцінку побаченим відкритим урокам, що проводив Голубенко Л.І. у 5 та 9 класах з теми: «Застосування методу колового тренування на уроках фізичної культури».
Директор Лубенського районного науково-методичного центру М.Ю.Твердоступ підкреслила значимість проведеного заходу, необхідність молодим вчителям фізичної культури звертати увагу на фізичний стан учнів, враховувати вікові особливості школярів при проведені уроків.
 Методист ЛРНМЦ Н.Ю.Пильгук презентувала методичну розробку Голубенка Л.І. «Методичні рекомендації щодо застосування прийомів страхування на уроках гімнастики», ознайомила із портфоліо учителя фізичної культури, звернула увагу на зміни у критеріях оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів.  
Директор Калайдинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів С.І.Мисник ознайомив присутніх із історією школи, її сучасністю та здобутками спортивно-масової роботи.
Проведений захід  засвідчив, що такий формат є надзвичайно корисним та ефективним для професійного зростання та підвищення фахових компетентностей молодих учителів фізичної культури.

image003   image005   image007   image009

Підготувала Н.Ю. Пильгук

Додаткова інформація

  • Інформує: Лубенський районний науково-методичний центр

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.