Система Orphus

Проведено тематичну зустріч «Минуле поряд з нами» для заступників директорів з виховної та навчально-виховної роботи, присвячену відзначенню 70-ій річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників

19 лютого 2014 року у Великобагачанському районному краєзнавчому музеї відбулася тематична зустріч «Минуле поряд з нами» для заступників директорів з виховної та навчально-виховної роботи, присвячена відзначенню 70-річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників та 70-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

 

У зустрічі взяли участь Сергій Валентинович Кушнерик, начальник відділу освіти, молоді та спорту Великобагачанської районної державної адміністрації, Олександр Павлович Солод, почесний голова Великобагачанської районної організації ветеранів України, почесний ветеран України, почесний громадянин Великобагачанського району, учасник бойових дій, полковник у відставці, голова комісії ветеранів по захисту правди Великої Вітчизняної війни, Іван Григорович Дудник, голова Великобагачанської районної організації ветеранів України.

Олександр Павлович Солод розповів присутнім про наш народ, який проявив справді героїчну мужність, відстояв честь і незалежність Батьківщини. Сергій Валентинович Кушнерик наголосив на тому, що саме від заступників директорів з виховної та навчально-виховної роботи залежить як зрозуміють діти, чому могутній фашизм, який поставив на коліна країни Європи, спіткнувся на нашій землі і був вщент розбитий. Класні керівники і класоводи повинні формувати в учнів патріотичні почуття гордості за старше покоління, повагу до учасників Великої Вітчизняної війни, сприяти пробудженню бажання вивчати історію своєї держави, берегти її традиції, вболівати за майбутнє країни. Іван Григорович Дудник, голова Великобагачанської районної організації ветеранів України розповів про роботу, яку проводить ветеранська організація та наголосив на співпраці із навчальними закладами.

Екскурсію для учасників зустрічі провела директор Великобагачанського районного краєзнавчого музею Катерина Олексіївна Щербина.

Пам'ять про героїв непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Так було і буде завжди – і через десять років, і через сто, і через століття. Обов'язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців, що вирвали країну з лап фашистів, що врятували її і зберегли прекрасною і квітучою.

1   2   3   4   5   6   7

Підготувала Н.О.Хорольська

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти, молоді та спорту Великобагачанської районної державної адміністрації Полтавської області

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.