Система Orphus

Мультимедійні засоби - інноваційний напрямок роботи шкільної бібліотеки

17 лютого 2014 року на базі Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням математики, стало підвищення професійної компетентності шкільних бібліотекарів шляхом упровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у роботу шкільних бібліотек. На цьому семінарі-практикумі акцентувалася увага на потужному інструменті масмедіа – мережі Інтернет,  використанні його можливостей у роботі шкільної бібліотеки.

 

Новітні інформаційні технології діють у системі навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах. У їхньому епіцентрі має бути шкільна бібліотека. Вона є обов’язковим структурним підрозділом навчального закладу, який повинен здійснювати бібліотечно-інформаційне, культурно-просвітницьке забезпечення процесу навчання та виховання. Роль бібліотеки в житті школи незаперечна. Нова школа й новий процес вимагають нових форм і методів роботи від бібліотек навчальних закладів. Стрімке вторгнення нових інформаційних технологій змінює саму місію бібліотеки. Тепер вона не може обмежуватися просвітницькими функціями пропонувати в розпорядження своїх читачів лише те, чим володіє сама. Шкільна бібліотека повинна стати інформаційним центром, посередником між зростаючою особистістю й світовим ринком баз даних, мультимедійними засобами й Інтернетом, забезпечувати користувачам вільний доступ до інформації.
Метою семінару-практикуму для шкільних бібліотекарів "Мультимедійні засоби - інноваційний напрямок роботи шкільної бібліотеки", який пройшов
Оскільки використання інформаційних технологій надає можливість проводити виховні заходи з використанням мультимедійних систем, застосовувати нетрадиційні форми роботи, автоматизувати внутрішні бібліотечні процеси учасники семінару-практикуму розглядали та шукали шляхи вирішення проблем упровадження таких технологій в організацію роботи шкільних бібліотек закладів міста.

P1010890   P1010891


Підготували Л. Ф. Федоренко, О. В. Бугаєвська

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Комсомольської міської ради Полтавської області

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.