Система Orphus

Проведено районний семінар вчителів 4-х класів за темою: «Реалізація принципу наступності та перспективності між початковою і основною школою»

14 лютого на базі Оріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів було проведено районний семінар вчителів 4-х класів за темою: «Реалізація принципу наступності та перспективності між початковою і основною школою». Форма проведення - майстер-клас практичного застосування нових методик на уроках в початкових класах.

image003   image005


   
До своїх творчих лабораторій учасників семінару гостинно запросили адміністрація та вчителі Оріхівської школи. Відкрила семінар методист початкового навчання Лубенського районного науково-методичного центру Лісна Світлана Григорівна. З проблемним питанням «Про перехід учнів з початкової в середню ланку школи» звернулася директор Лубенського районного науково-методичного центру Твердоступ Марина Юріївна. І частину семінару вчителів початкових класів розпочали директор школи Шостак Ліля Борисівна та заступник з навчально-виховної роботи Шукшина Ірина Володимирівна. До уваги присутніх було представлено презентацію навчального закладу та панораму інновацій роботи вчителів початкової школи. Практичний психолог та вихователь групи продовженого дня Бакута Антоніна Василівна познайомила з психологічною підготовкою молодших школярів до переходу в основну школу.
В ході інтегрованого уроку математики та читання на тему: «Множення круглих багатоцифрових чисел на розрядні. Настрій природи та почуття людини в поезії Лесі Українки» власним досвідом роботи по використанню ігрової діяльності, розвитком творчих обдарованостей поділилася вчитель- класовод 4 класу Василевич Любов Онуфріївна.
Під час проведення майстер-класів «Я роблю це так»  прийоми  усного рахунку, розвиток логічного і критичного мислення та розвиток мовлення при складанні казок та творів, виготовлення виробів із підручних матеріалів продемонстрували  вчителі: Лишко Антоніна Федорівна, Кваша Варвара Григорівна та лауреат обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2014» в номінації «Початкові класи» Щербак Тетяна Миколаївна (Калайдинцівська ЗШ І-ІІІ ступенів).
В захопленні були учасники семінару від яскравого та змістовного виховного заходу учнів початкової школи «Свято Стрітення», яке підготували вчитель 3 класу Довгаленко Вікторія Вікторівна та педагог-організатор Жмак Ярослава Володимирівна.

image007   image009


   
Після практичної частини  учасники семінару зібралися за круглим столом, де обговорили питання проведення ДПА, районної олімпіади для учнів початкової школи. Всі присутні стали учасниками аналітичних діалогів у обговоренні відвіданого уроку, пошуку методичних родзинок для власних уроків.
З   питанням  «Робота з  обдарованими дітьми» познайомила присутніх у формі презентації учитель Березотіцької школи Симончук Тетяна Петрівна.
Продовженням засідання було заняття з елементами тренінгу «Попереду у нас – 5 клас», яке провела Бовкун Надія Іванівна, учитель 4 класу та практичний психолог Жданівської ЗШ І-ІІІ ступенів. Учасники семінару виконали вправи, за допомогою яких спробували знайти шляхи успішної адаптації дітей до нових умов навчання в основній школі. Приємним сюрпризом для вчителів початкових класів району стала безпрограшна лотерея-подарунок «Хочеш бути щасливим? Будь ним!».
Підсумок семінару та прийняття ухвали методичних рекомендацій провела методист початкового навчання Лубенського районного науково-методичного центру Лісна Світлана Григорівна.
Сповнені неповторних вражень учасники семінару були щиро вдячні організаторам за гостину  у творчих лабораторіях  вчителів початкової школи, адже їх власні педагогічні портфоліо поповнилися новими методичними родзинками.


image011   image013   image015  
 


Підготувала С.Г. Лісна

Додаткова інформація

  • Інформує: Лубенський районний науково-методичний центр

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.