Система Orphus

Учениця Котелевської ЗОШ №2 – переможець обласного конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

У січні-лютому 2014 року у м. Полтаві проведено обласний етап XІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка. Він проходив у 2-х номінаціях – «Література» та «Історія України і державотворення».

Особливістю першої номінації було написання різножанрових творів на тему «Україна, як і великий наш Кобзар – вічні». Друга номінація передбачала висвітлення результатів дослідження певної проблеми, цікавих знахідок з історії рідного краю.
Наш район представляли роботи учнів Котелевської гімназії № 1 імені С.А. Ковпака та Котелевської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.
За результатами журі у номінації «Література» перемогу здобула робота учениці 10 класу Котелевської ЗОШ № 2 Левадної Нелі (керівник Пономаренко Н.М.).  Її есе «Любіть Україну» направлене у Київ на Всеукраїнський етап конкурсу.

 


Підготувала Н.М.Ведмідь

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Котелевської районної державної адміністрації Полтавської області

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.