Система Orphus

Велич Шевченківського слова!

12 лютого на базі Комсомольського ЦД та ЮТ відбувся міський конкурс "Велич Шевченківського слова!", присвячений 200-літтю від дня народження Т.Г. Шевченка. Метою конкурсу була популяризація творчості Т.Г. Шевченка, заохочення до поетичної творчості юних авторів, залучення дітей та молоді до заходів, спрямованих на вшанування пам'яті Великого Кобзаря.


Захід проводився у трьох номінаціях:
-    "Слухайте голос безсмертний Тараса" (декламація твору Т.Г. Шевченка);
-    "Безсмертне слово Кобзаря" (декламація твору про Т.Г. Шевченка);
-    "Вічний, як народ" (написання власного поетичного твору про Т.Г. Шевченка, проводився заочно).
Близько п'ятдесяти учасників взяли участь у конкурсі. Заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева звернулася до конкурсантів з вітальними словами і побажала перемог у заходах, що будуть проходити з нагоди 200-річчя від Дня народження Великого Кобзаря, видатного сина українського народу, вічного поборника за правду, справедливість, рівність – Тараса Григоровича Шевченка.
Кожен вірш Т.Шевченка - це радість і біль поета, його життя. Ці переживання учасники конкурсу намагалися передати за допомогою сили і тембру голосу, міміки та жестів. Цьому також сприяло вдало підібране музичне оформлення.
Журі визначило переможців у кожній номінації та віковій категорії. Вони представлять місто на обласному конкурсі "Тарасовими шляхами".

1   IMG 5733   IMG 5750


Підготувала Л.О.Щербина

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Комсомольської міської ради Полтавської області

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.