Система Orphus

Відбувся тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів щодо впровадження просвітницько-профілактичної програми «Не смійся з мене»

10 лютого  2014 року на базі  Новосанжарського НВК відбувся тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів, щодо впровадження просвітницько-профілактичної програми «Не смійся з мене».

Заняття, у якому взяли участь педагоги-організатори, практичні психологи та соціальні педагоги закладів освіти району, провела директор Комсомольської загальноосвітньої школи №2, обласний координатор програми "Не смійся з мене" Васильченко Олена. Мета заняття - впровадження   програми  «Повага дією. Не смійся з мене» у систему виховної роботи з учнями.
   Проект «Повага дією» спрямований на створення справедливого суспільства, в якому панують взаємоповага та толерантність.  В ході тренінгу представлений посібник „Не смійся з мене” для використання у навчальному процесі, розроблений з метою створення справедливішого, безпечнішого середовища для дітей, підвищення їх культурного рівня, творчого вирішення конфліктних ситуацій. Тренінг проходив в інтерактивній формі, за активної участі усіх присутніх. Під час знайомства учасники поділились своїми мріями та секретами. Розділившись парами, обговорювали власні спостереження стосовно глузувань, знущань у власному чи шкільному житті.
     Після перегляду відео  з українського каналу "Голос Америки", яке представляло Пітера Ярроу та загальну концепцію програми «Повага дією», учасники дискутували щодо актуальності даної проблеми, ділились ситуаціями жорстокої поведінки дітей  в школах та  активно обговорювали шляхи вирішення конфліктів. Висловлювались думки  про необхідність державної допомоги в цій справі.
      По завершенню тренінгу кожен учасник отримав посібник для вчителя з описом та планом занять, а також диск з відео- та аудіо матеріалами. Важливо, що психолог, вчитель чи соціальний педагог може використовувати матеріали по різному, адаптуючи програму для своєї школи, до своїх учнів і свого колективу.

IMG 2731   IMG 2735   IMG 2736   IMG 2737   IMG 2740   IMG 2754

Підготувала  С. Л. Мариніна

Додаткова інформація

  • Інформує: районний методичний кабінет Новосанжарської районної ради Полтавської області

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.