Система Orphus

Проведено методичне об'єднання вихователів середніх та молодших груп дошкільних закладів району

8 лютого 2014 року на базі Зіньківського ясла-садка №1 “Ромашка” проведено методичне об'єднання вихователів молодших і середніх груп ДНЗ району. Тема методичного об'єднання: “Впровадження в роботу програми розвитку дітей дошкільного віку “Українське дошкілля”, яка орієнтує на системність щодо гуманістично спрямованої активної роботи з формування життєвої компетентності дошкільника”.


Сотня дітей, сто малесеньких “я”,
Сотня голівок і сто голосочків,
Сто почуттів і бажань і вимог,
Сто невгамовних маленьких струмочків,
Сто материнських турбот і тривог.


У запланованому заході взяли участь 29 вихователів із 22 дошкільних закладів району. Відкрила методичне об'єднання методист Зіньківського ДНЗ №1 Чумак А.В., яка цікаво і змістовно розповіла про концепцію та принципи роботи педагогічного колективу закладу, про реалізовані та нові плани, кропітку і послідовну роботу під девізом “Будь здоровим, люби, твори, за собою дітей веди!”. ФОТО 56 jpg.

56

Теоретичний розгляд питання “Елементарна дослідницько-пошукова діяльність” був поєднаний із переглядом у молодшій групі заняття з рідної природи та екології, яке провела керівник даного методичного об'єднання, вихователь вищої кваліфікаційної категорії, вихователь-методист Влох В.І. ФОТО 51, 54  jpg.

51   54


Крім цього учасники зібрання обговорили питання з проблеми мовленнєвого спілкування дошкільнят та переглянули комплексне заняття в середній групі з мовленнєвого спілкування, ознайомлення з навколишнім та ліплення, яке провела вихователь ІІ кваліфікаційної категорії Пух С.В. ФОТО 61, 78, 83 jpg.

61   78   83


До обговорення питання з креативного розвитку дошкільнят була запропонована театралізована вистава “Українська Білосніжка”, яку підготували діти середньої і старшої груп під керівництвом вихователя Бедах Г.І. ФОТО 80 jpg.

80


Підведені підсумки методичного об'єднання, прийняті рекомендації. Закінчений черговий і такий необхідний урок досвіду роботи з дошкільнятами, який вкотре допомагає усвідомити, що дошкільний заклад — дім для дитини. І ми, дорослі, приходимо в цей дім, щоб подарувати дітям радість спілкування, стати їм друзями і партнерами у будь-яких справах, дати кожному шанс розкритися, розвивати свої потенціальні можливості.
Всі вихователі дошкільних навчальних закладів нашого району наполегливо працюють над питанням забезпечення доступу кожної дитини до якісної  дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив  Президента України Віктора Януковича.

Підготувала Т.В.Затолюк

Додаткова інформація

  • Інформує: Зіньківський районний методичний кабінет Полтавської області

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.