Система Orphus

Ефективні методи роботи з лексикою на уроці англійської мови у 2-му класі

10 лютого 2014 року відбулося чергове засідання семінару-практикуму з теми «Ефективні методи роботи з лексикою на уроці англійської мови у 2-му класі». Вибір даної теми не був випадковим, адже основною метою навчання іноземної мови у школі є комунікативно-мовленнєвий та соціокультурний розвиток школярів, а також розвиток здібностей учнів використовувати іноземну мову як інструмент спілкування на міжкультурному рівні  в усній та писемній формах.

Другий рік на базі Комсомольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови працює семінар-практикум для вчителів, що викладають англійську мову в 2-му класі за новим Державним стандартом початкової загальної освіти, з метою обміну досвідом, запровадження нових методів та прийомів роботи та вирішення проблемних питань.


Учасники семінару переглянули фрагмент уроку в 2-В класі ЗОШ №4 (учитель Піскорська А.Ю.), де були представлені різні форми роботи з лексикою, використані технічні можливості лінгафонного кабінету, який відкрито у вересні 2014 року. Він оснащений 17 комп'ютерами, двома інтерактивними дошками, що дає можливість вивчати іноземні мови у режимі групової та індивідуальної роботи. Присутні мали можливість поділитися власним досвідом, так Онопрієнко Т.І. (гімназія імені В.О. Нижниченка)засвідчила, що використання мовних портфоліо на початковому етапі навчання іноземної мови підвищує мотивацію молодших школярів та є чудовим помічником при закріпленні та повторенні лексики.
Робота семінару-практикуму є дуже корисною, адже спілкування та колективне вирішення різних проблемних питань надає вчителям змогу більш ефективно та цікаво навчати маленьких учнів.

image004   image006   image008   image010   image012


Підготувала Л.О.Щербина

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Комсомольської міської ради Полтавської області

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.