Система Orphus

Перемога команди Вовчицького ліцею у Всеукраїнській акції з популяризації зимових видів спорту для дітей «Олімпійське лелеченя» у Полтавській області

Полтавським обласним відділенням Національного олімпійського комітету України спільно з Полтавським обласним Осередком Федерації лижного спорту України 6 лютого 2014 року на гірськолижній базі «Сорочин Яр» в селі Петрівка Диканського району була проведена Всеукраїнська акція з популяризації зимових видів спорту для дітей «Олімпійське лелеченя» у Полтавській області.         


Участь у цій Акції взяли 10 команд з області: Лубенський район, м. Миргород, м. Кременчук, м. Лубни та інші. Лубенський район представляла команда Вовчицького ліцею. До її складу увійшли 4 дівчаток та 4 хлопчиків 5 класу, яких підготував учитель фізичної культури Шостак Валерій Михайлович.
Програма заходу включала дві складові - спортивну та освітню частини:
-    навчання з інструкторами на гірських лижах;
-    змагання по трасі слалому (дівчатка);
-    змагання по трасі слалому (хлопчики);
-    конкурс малюнку на тему «Зимові Олімпійські ігри»;
-    конкурс «Олімпійська вікторина».
За результатами змагань команда Вовчицького ліцею посіла І загальнокомандне місце та була нагороджена кубком, Почесною грамотою, призами.
Слід відмітити, що до підготовки команди були залучені адміністрація навчального закладу (директор Костюк В.В.), класний керівник (Карпенко Л.В.), педагоги, батьки.
А навесні учні Вовчицького ліцею захищатимуть честь Полтавської області на Всеукраїнських змаганнях, які відбудуться у Буковелі.

   

   image003   image005   image007   image009   image011


Підготувала Н.Ю. Пильгук

Додаткова інформація

  • Інформує: Лубенський районний науково-методичний центр

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.