Система Orphus

Відбулося засідання творчої групи практичних психологів та соціальних педагогів

«Робота з дітьми девіантної поведінки» тема, над якою працює творча група практичних психологів та соціальних педагогів району. Чергове засідання творчої групи відбулося на базі Устивицької ЗОШ І-ІІІ ступенів 10 лютого 2014 року. У ході засідання практичні психологи та соціальні педагоги переглянули виховний захід для учнів 5-7 класів «Твоє здоров’я у твоїх руках, тож бережи його щоденно», яке провела соціальний педагог Устивицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Стельмах Г.М. (фото DSCN0659.JPG, DSCN0660.JPG, DSCN0653.JPG) та обговорили інноваційні форми і методи роботи, які дають позитивний результат у роботі з дітьми.

 

Так, практичний психолог Великобагачанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Баранник Т.В. провела з членами творчої групи навчання зі створення мультиплікаційних фільмів, дану технологію вона отримала на обласному майстер – класі «Створення інноваційного медіа простору у навчальних закладах», який провели співробітники обласного центру практичної психології та соціальної роботи ПОІППО ( DSCN0667.JPG). Методист РМК Солодовніченко В.Д. ознайомила присутніх з адаптованими методами арт-терапії, доцільними для проведення корекційної роботи з дітьми (зокрема малювання і складання хайку та технологією створення монотипій).

 

DSCN0653    DSCN0659   DSCN0660   DSCN0667

Підготувала В.Д. Солодовніченко

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти, молоді та спорту Великобагачанської районної державної адміністрації Полтавської області

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.