Система Orphus

Відбулися історичні читання "Тарас Шевченко. Погляд крізь століття"

У сузір'ї поетів світового значення невгасимо сяє ім'я Тараса Григоровича Шевченка. Його спадщина увійшла в свідомість народних мас і з  кожною історичною епохою набуває все нової діючої сили.
До світлих роковин 200-річного ювілею з дня народження генія та пророка українського народу 16 січня на базі Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 було проведено історичні читання для учнів старших класів "Т.Г.Шевченко. Погляд крізь століття".


Життєві, релігійні погляди поета, правові аспекти соціокультурного життя України у творчості Шевченка - такі питання розглядалися учнями і виступи школярів підтверджували думку про те, що поет, не дивлячись на плин століть, залишається нашим сучасником, а творчість його своїм тематичним та ідейним спрямуванням допомагає молодому поколінню зрозуміти необхідність спрямування розуму, сили, життєвої енергії на розвиток щасливої і квітучої незалежної України.
Також до уваги присутніх було винесено дослідницькі питання "Жіноча тема у творчості Шевченка", "Життєвий шлях і творча спадщина Тараса Шевченка як стимулюючий чинник виникнення та функціонування "Просвіт" . Особливий інтерес викликав виступ на тему "Тарас Шевченко і Полтавщина". Виступи учнів перемежовувалися виступами шкільного вокального ансамблю, який виконував пісні на слова  Тараса Григоровича.
Даний захід - лише один із багатьох, які будуть проведені в навчальних закладах міста до славетного ювілею з метою вшанування пам'яті видатного сина українського народу.

DSC07118   DSC07123   DSC07140   image008


Підготувала В.С. Шишлікова

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Комсомольської міської ради Полтавської області

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.