Система Orphus

На Зіньківщині відбулося районне свято “Шевченко — великий Кобзар, поет, художник України”

15 січня в актовій залі Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 відбулося районне свято “Шевченко — великий Кобзар, поет, художник України” до 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка.


Це був справжній спектакль про життя і творчість генія українського народу, насичений інсценізаціями, піснями, відеоматеріалами, слайдами, декламуванням віршів Т.Шевченка та власних поезій школярів, присвячених його пам'яті. Усю програму підготували вчителі та учні Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 із 1 по 11 клас за участі викладачів районної музичної школи з їхніми вихованцями — також учнями школи №1.
Глядачі свята — учителі та учні шкіл міста, заступник голови райдержадміністрації В.В.Марченко, головний спеціаліст організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Т.В.Сливкіна, методист районного методичного кабінету В.М.Сичова — захоплено стежили за подіями на сцені й щиро аплодували та дякували артистам за цікавий, красивий, змістовний спектакль.

023

Підготувала  В.М.Сичова

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Зіньківської районної державної адміністрації Полтавської області

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.