Система Orphus

Діти Котелевського району взяли участь у Міжнародному фестивалі пісні і танцю «Мистецькі барви»

З 9 по 12 січня 2014 року в м. Прилуки Чернігівської області відбувся ХІІІ Міжнародний фестиваль пісні і танцю «Мистецькі барви», який проводиться з метою підтримки і розвитку творчих здібностей дітей та молоді, розвитку міжрегіональних та міжнародних зв’язків в області дитячої та молодіжної творчості.


     З метою професійного зростання та пропаганди хореографічного мистецтва, колектив «Росток» Котелевського районного центру дитячої та юнацької творчості 11 січня 2014 року став активним учасником  цього феєричного шоу. Наші вихованці виступали в групі, яка представляла народні танці. Учасниками змагань були колективи з різних куточків України,   Росії та Білорусії.
     Вже після першого танцю, юні митці отримали високі  оцінки журі і теплу підтримку глядачів.  За результатами  змагань  хореографічний колектив «Росток» (керівник Рохман Наталія Павлівна) за друге місце в номінації - народні танці- нагороджений  дипломом другого ступеня та  пам’ятним подарунком. Учасникам колективу вручено солодкі призи.

Підготував Пшинка М.В

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Котелевської районної державної адміністрації Полтавської області

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.