Система Orphus

«Новорічне диво» для дітей пільгових категорій

27 грудня 2014 року на базі Котелевської ЗОШ №4 І-ІІІ ступенів відбулося традиційне благодійне новорічне свято для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Вихованці ЗОШ №4 разом з педагогічним колективом підготували для юних гостей цікаву розважальну програму з піснями, танцями, веселими конкурсами, привітаннями Діда Мороза і Снігуроньки та інших казкових героїв.    

 

1


З щирими привітаннями до дітлахів звернувся начальник відділу освіти М.В. Кашанський. Завітала на свято і голова Котелевської райдержадміністрації Т.М.Корост, яка вручила дітям новорічні пакунки з солодощами. Вони охоче спілкувалися з очільницею району, розповідали про свої мрії та бажання. Тетяна Михайлівна пообіцяла, що кожного з цих діток особисто привітає з днем народження. І вже у 2014 році першою випало святкувати учениці Деревківської школи, саме на Різдво Христове. Голова райдержадміністрації, дотримавшись своєї обіцянки, разом з начальником відділу освіти привітали і вручили дівчині подарунок і багато солодощів.    

     2


Підготувала І.І.Балановська

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Котелевської районної державної адміністрації Полтавської області

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.