Система Orphus

Заходи по відзначенню 110-ої річниці з дня народження математика Тумаркіна Лева Абрамовича

З метою розвитку інтересу в дітей до вивчення математики та формування поваги, почуття гордості за видатних вчених –земляків у школах району проведені заходи щодо відзначення 110-ої річниці з дня народження Тумаркіна Лева Абрамовича, уродженця м.Гадяча.


     У Великобагачанській  ЗОШ І-ІІІ ступенів випустили математичну газету «Наш славетний земляк», присвячену 110-річниці з дня народження Л.А.Тумаркіна, шкільну радіогазету «Тумаркін Л.А. – життєвий шлях», провели математичні вечори для учнів 9-11 класів «Вклад наших земляків у розвиток математики» та для учнів  5-8 класів «Видатними математиками славиться наш край», усний журнал «Сторінки життя і діяльності Тумаркіна Л.А.»


DSCN0310   DSCN0313


     Учитель математики Радивонівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів Іванова Світлана Григорівна підготувала  презентацію до заходу «Життєвий і творчий шлях Лева Абрамовича Тумаркіна».

DSC06078


     У Гоголівській ЗОШ  І-ІІІ ступенів вчитель математики Ладивір Людмила Григорівна провела усний журнал «Тумаркін Лев Абрамович – наш земляк-математик». 

image001   image003


        14 січня в Устивицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено математичні бої  присвячені  110- річниці з дня народження Тумаркіна Лева Абрамовича – видатного математика, професора, декана механіко-математичного факультету Московського державного університету імені Ломоносова. Після знайомства з життєвим шляхом Тумаркіна Л.А. відбулися математичні змагання – розв’язування цікавих математичних та логічних задач за допомогою комп’ютера. Переможцями стали Даценко Ярослав з 5 класу та Катруша Вікторія з 7 класу.

IMG 0607   IMG 0608

Підготувала   О.М.Прокофієва

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти, молоді та спорту Великобагачанської районної державної адміністрації Полтавської області

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.