Система Orphus

Відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів трудового навчання на базі Сагайдацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Шишацької районної ради

На виконання плану роботи районного методичного кабінету 19 грудня 2013 року на базі Сагайдацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. пройшло засідання вчителів трудового навчання (технічні види праці) з теми: «Вплив емоцій на формування позитивної мотивації до навчання».
 На методичному об’єднанні були присутні вчителі технічної праці з шкіл району.


 В рамках роботи засідання пройшов творчий звіт учителя трудового навчання Сагайдацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Писаренка О.Г. Який поділився досвідом своєї роботи. Вчителі відвідали урок трудового навчання в 9 класі за темою: « Місце та роль токарства у сучасному декоративно – ужитковому мистецтві. Деревина як конструктивний матеріал. Властивості деревини.» Педагоги позайомилися з роботою учнів з деревиною, як конструкційним матеріалом, використовуючи різні техніки роботи.

 Також присутні взяли участь у майстер – класі «Прийоми та способи склеювання деревини для виготовлення виробів точінням.», який показував Олексій Григорович.
 У процесі роботи вчителі зупинились на питанні виявлення особливостей динаміки мотивації досягнень учнів для організації та проведення більш оптимального, цілеспрямованого та творчого навчально – виховного процесу з метою подальшого і гармонійного розвитку особистості.
 Наприкінці роботи присутні переглянули презентацію з проблеми: «Розвиток творчого потенціалу особистості, реалізація її нахилів і здібностей на уроках трудового навчання і креслення».
 До плану роботи методичного об’єднання було включено питання, що пов’язані з виченням емоційної сфери учнів.
 Підводячи пісумок роботи засідання, педагоги прийшли до спільної думки, що знання, здобуті на уроках трудового навчання, мають бути практично спрямованими, зорієнтованими на розуміння сучасних виробничих і технологічних процесів і явищ.

IMG 4868   IMG 4882   IMG 4887   IMG 4892

     Підготували О.М. Чернобель, А.Б. Хомлюк

Додаткова інформація

  • Інформує: районний методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Шишацької районної державної адміністрації Полтавської області

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.