Система Orphus

На Глобинщині проведено семінар-тренінг «Організація роботи з розв’язання проблем насильства в закладах освіти»

Підлітки більшість часу проводять в навчальних закладах, тому  педагоги  повинні відігравати одну з ключових ролей у справі захисту дітей від насильства. Та досить часто буває, що фахівці, які повинні  працювати з дітьми, не завжди мають якісну підготовку для ефективної роботи.  Причини різні – брак спеціальної підготовки, швидка зміна реалій життя.
Тому 18 грудня 2013 року на базі Глобинської гімназії ім. В. Є. Курченка для  заступників директорів з виховної роботи, педагогів організаторів та керівників  методичних об’єднань класних керівників відбувся семінар-тренінг «Організація роботи з розв’язання проблем насильства в закладах освіти», до проведення якого були залучені методисти  відділу  методики виховання ПОІППО Романенко Анжела Михайлівна та Красницька  Ольга Анатоліївна.(фото 051)


Розпочато тренінг було вправою «Випадок з дитинства»,  де кожен з учасників пригадав факт насилля над ним чи над кимось із однокласників. Були використані вправи на виявлення проблеми насильства, визначення видів насильства. Вчителі визначали  місця ризику здійснення насильства на мапі школи. На кінець було запропоновано квест, на якому учасники відшукували предмети з подальшим обговоренням небезпеки, яку несуть знайдені предмети. (фото 058)
Учасники тренінгу переконані, що такі заходи обов’язково потрібні і повинні відбуватися, бо школа – це відбиток суспільства, у якому, на жаль, має місце не тільки позитивне, а й негативне, боротися з яким повинні навчити дітей саме педагоги. (фото 083)

051   058  083

Підготувала  Н.Й.Шварц

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти, сім’ї та молоді Глобинської районної державної адміністрації Полтавської області

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.