Система Orphus

Наступність і перспективність дошкільної та початкової ланок освіти в Лубенському районі

11 грудня 2013 року у Вовчицькому ДНЗ «Дзвіночок» та Вовчицькому ліцеї відбувся районний семінар вихователів та вчителів 1-х класів на тему: «Наступність й неперервність дошкільної та початкової ланок освіти».


 
Семінар відкрила методист Лубенського районного науково-методичного центру Л.С.Гайдай, яка ознайомила з планом роботи та умовами забезпечення наступності між дошкільною та початковою освітою у  районі.
На семінарі була присутня сільський голова Вовчицької сільської ради О.М.Козловська, яка розповіла про тісну співпрацю між навчальними закладами та сільською радою.
Питання організації наступності старшої групи Вовчицького ДНЗ «Дзвіночок» та початкової ланки ліцею презентувала завідувач Л.М.  Шапошник.
 
Вихователь Л.П Яременко провела комбіноване заняття з математики «Казкова подорож», на якому діти разом із казковими героями мандрували стежинами знань.
 
Потім учасників семінару в приміщенні Вовчицького ліцею ознайомила методист ЛРНМЦ С.Г.Лісна з питанням особистісно-творчого зростання дитини на етапах впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти.
В.В. Костюк, директор ліцею презентував роботу педагогів початкової ланки школи.
Практична частина семінару розпочалася з уроку математики в 1 класі, де вчитель Т.В.Тимченко та учні обчислювали значення виразів, складали та розв’язували задачі разом з казковими героями.
 
Майстер-клас «Я роблю це так» продемонстрували учасникам учителі початкових класів Вовчицького ліцею Л. В. Куленча, та Л. Г. Кононенко.
    
Заняття з елементами тренінгу «Разом до успіху» (профілактика дезадаптації 1 класу) представила І.М.Морозенко, практичний психолог та соціальний педагог.
Продовженням семінару було засідання круглого столу, де учасники обмінялися досвідом роботи з даної проблеми та прийняли рекомендації.

image003   image005   image007   image009   image011   image013

Підготували С.Г. Лісна та Л.С. Гайдай

Додаткова інформація

  • Інформує: Лубенський районний науково-методичний центр

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.