Система Orphus

На Глобинщині проведено науково-практичний семінар керівників ЗНЗ «Громадсько-активна школа як інноваційна модель навчального закладу»

Серед сорока громадсько-активних шкіл області три функціонує в Глобинському районі. На базі однієї з них,Обізнівської ЗОШ І-ІІІ ст., 13 грудня був проведений науково-практичний семінар керівників ЗНЗ «Громадсько-активна школа як інноваційна модель навчального закладу» з метою ознайомлення з роботою школи нового типу та впровадження в практику її досвіду.


•    Які вимоги висуває сьогодні до школи суспільство?
•    Чим відрізняється громадсько-активна школа від існуючої загальноосвітньої школи?
•    Що школа може запропонувати громаді і навпаки?
•    Яка школа може називатися громадсько-активною?
•    Що необхідно, щоб школа стала громадсько-активною?
•    За якими стандартами працює ГАШ?
Такі питання висвітлювали завідуюча РМК Шварц Наталія Йосипівна, директор Обізнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Палієвець Олена Михайлівна та учасники скап-конференції: Горіна Оксана Йосипівна, директор Полтавської ЗОШ І-ІІІ ст. № 18, та працівники кафедри менеджменту освіти ПОІППО. (фото1)
Учителі школи показали уроки із застосування інноваційних та комп’ютерних технологій:
-    Коваль Інна Валеріївна, учитель історії – урок з Біблійної історії та християнської етики у 5 класі «Дорога до храму» (фото3)
-    Савлук Володимир Миколайович, учитель фізики – урок фізики у 8 класі «Тиск. Сила тиску» (фото5)
-    Душейко Світлана Валентинівна, учитель початкових класів – урок майсер-клас для учнів 2-го класі та їх батьків«Євгенія Гапчинська – художниця, яка дарує радість» (фото2)
-    Терещенко Лілія Василівна, учитель світової літератури – урок світової літератури у 7 класі з використанням web-квесту «М.Гоголь. Життєвий і творчий шлях. Історична основа твору «Тарас Бульба». (фото4)
Після круглого столу та обговорення проблеми семінару директори  сталиучасниками справжнісіньких Андріївських вечорниць. (фото 6) До проведення уроків та інших заходів були залучені батьки та члени сільської громади, що дійсно демонструє зовсім інший рівень розвитку цієї школи. У роботі семінару взяли також участь начальник відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської РДА Хлонь Тетяна Леонідівна та голова райкому профспілки працівників Качмар Любов Богданівна.

1   2   3   4   5   6

 Підготувала Н. Й. Шварц

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти, сім’ї та молоді Глобинської районної державної адміністрації Полтавської області

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.