Система Orphus

Відбувся районний семінар для вчителів математики на базі Воскобійницької загальноосвітньої школи І-ІІІступенів Шишацької районної ради

10 грудня 2013 року на базі Воскобійницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шишацької районної ради відбувся районний семінар вчителів математики «Шляхи творчого потенціалу учня на уроках математики як засіб створення ситуації успіху на уроці»


      У програмі семінару було представлено урок алгебри у 8 класі «Властивості степеня з цілим показником»,  математичний КВК між  учнями 8 і 9 класів. Учасники семінару обговорили та проаналізували урок, ознайомились із презентацією досвіду роботи вчителя  математики Воскобійника М.Г. У ході роботи семінару було обговорено питання роботи РМО вчителів математики: участь ЗНЗ у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», питання моніторингу, тощо.

          У процесі роботи семінару були висвітлені психолого-педагогічні аспекти, які сприяють створенню ситуації успіху на мотиваційному етапі навчальної діяльності, та вироблені рекомендації подальшої роботи вчителів у напрямку розвитку творчого потенціалу учнів на уроках математики як засобу для  створення ситуації успіху на уроках.
    

SAM 7074   SAM 7113   SAM 7144   SAM 7146

                                                                    Підготували   О.М. Чернобель, П.В. Глоба

Додаткова інформація

  • Інформує: районний методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Шишацької районної державної адміністрації Полтавської області

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.