Система Orphus

Проведено заняття мотиваційного інтенсив-тренінгу для обдарованої учнівської молоді «Впевнений крок до успіху» з теми «Вітамінний комплекс успішної людини»

З метою створення умов для особистісного розвитку обдарованих учнів, сприяння усвідомленню ними креативності у собі, надання допомоги їм у формуванні своїх життєвих перспектив, життєвих цілей, шляхів їх досягнення на базі Кобеляцького районного методичного кабінету 01 листопада 2013 р. проведено мотиваційний інтенсив-тренінг для обдарованої учнівської молоді «Впевнений крок до успіху» на тему: «Вітамінний комплекс успішної людини».


13 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району, які показують інтелектуальні досягнення у навчальній та творчій діяльності, стали активними учасниками заняття.
З вітальним словом до присутніх звернулася начальник відділу освіти Кобеляцької райжержадміністрації Н.М.Коваль, яка наголосила, що сьогодні зросла нагальна потреба суспільства у творчих, діяльних, обдарованих, інтелектуально й духовно розвинених громадянах. Наша співпраця  з навчальними закладами полягає у виявленні та розвитку талантів, створенні умов для формування інтелігентної, активної, творчої особистості.
Тренерами виступили методисти РМК Ю.Ф.Мирошниченко та В.В.Городецька, фахівці психологічної служби Кобеляцької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені О.Гончара С.О Льовіна та О.М. Пальчик. Вони провели з учасниками активні вправи: «Шеренга», «Зоряна мапа», «Апельсин», «Креативна павутинка», «Карлючки Леонардо да Вінчі», «Загадка семи мудреців», «Вареники», «Гаряча десятка», «Німе кіно». Учні отримали інформацію про «Вітамінний комплекс успішної людини» .
Проведення тренінгу дало поштовх для удосконалення роботи з обдарованими дітьми, створення сприятливих умов для їх інтелектуального і творчого розвитку,  досягнення ними психологічної рівноваги, зниження емоційного напруження.

20131101 103634   20131101 111248   20131101 112554


                                                                Підготувала Ю.Ф. Мирошниченко

Додаткова інформація

  • Інформує: Кобеляцький районний методичний кабінет

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.