Система Orphus

У Сагайдацькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Шишацької районної ради стартував новий оздоровчо-творчий проект «Крок до здоров’я»

 

Здоров’я дітей – одне з основних умов щастя, радості й повноцінного життя батьків, учителів, суспільства в цілому. Саме тому на виконання спільного наказу Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та Департаменту освіти і науки облдержадміністрації «Про організацію навчальних циклів «Разом до здоров’я» в загальноосвітніх навчальних закладах області» в Сагайдацькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів стартував новий оздоровчо-творчий проект «Крок до здоров’я».

 

 

Мета проекту: формування здорового способу життя і безпечної поведінки серед учнівської молоді, прищеплення навичок щодо запобігання та подолання шкідливих звичок та залежностей, профілактики захворювань, формування культури здоров’я.

 

У ході реалізації даного проекту заплановано проведення цікавих виховних заходів для учнів, вчителів та батьків з використанням активних та інтерактивних форм, методів та засобів роботи відповідної тематики.

 

Презентацію проекту представила команда «Сила + Грація», яка не лише на словах, а й на ділі довела: «Наше здоров’я - у наших руках!»

 

1   2   4

 

 

 

Підготували О.М. Чернобель, М.М. Степаненко

 

Додаткова інформація

  • Інформує: районний методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Шишацької районної державної адміністрації Полтавської області, Сагайдацька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Шишацької районної ради

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.