Система Orphus

Співпраця Великобагачанського відділу освіти, молоді та спорту з краєзнавчим музеєм

Відділ освіти, молоді та спорту Великобагачанської районної державної адміністрації тривалий час співпрацює з Великобагачанським краєзнавчим музеєм,  виставкова зала якого неодноразово надавалася для демонстрації творчих робіт педагогів та учнів району.
22 жовтня працівники районного методичного кабінету відвідали краєзнавчий музей, де переглянули роботи вчительської родини Біруків із села Красногорівки - "Душі багатство в барви перелите".

 

DSC01690


Члени родини (подружжя Володимир Пилипович і Людмила Маїківна, діти Юлія Володимирівна і Юрій Володимирович та невістка Тетяна Григорівна) представили вироби виконані в техніці аплікації, квілінгу, фітодизайну, вишивки, бісеру, поробки з дерева та металу, солоного тіста, лозоплетіння. Особливе захоплення відвідувачів викликає колекція ляльок-мотанок .

DSC01678   DSC01681   DSC01685   DSC01686


 Про дану родину можна сказати словами Л.Толстого "Якшо вчитель поєднує в собі любов до справи і до учня, він -досконалий  учитель".


Підготувала В.Д. Солодовніченко

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти, молоді та спорту Великобагачанської районної державної адміністрації Полтавської області

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.