Система Orphus

Відбувся обласний семінар керівників районних та міських відділів по роботі з обдарованою молоддю «Формування мережі районних та міських наукових товариств як необхідна умова створення системи роботи з обдарованими дітьми в області»

У відповідності до плану роботи Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації  11 жовтня 2013 року на базі Яреськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. Ф.П. Борідька та Шишацької спеціалізованої школи ім. В.І. Вернадського відбувся  обласний семінар керівників районних та міських відділів по роботі з обдарованою молоддю «Формування мережі районних та міських наукових товариств як необхідна умова створення системи роботи  з обдарованими дітьми в області».

DSC 0232


На пленарному засіданні учасників семінару привітала начальник відділу освіти, молоді та спорту Шишацької райдержадміністрації Караваєва Н.М., яка познайомила гостей із освітнім простором Шишацького району, роботою загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.    

DSC 0243


 Про діяльність районного учнівського наукового товариства «Паросток» територіального відділення Малої академії наук в умовах роботи сільської школи, організацію роботи з обдарованою молоддю у загальноосвітніх школах району, про успіхи,  проблеми та перспективи  роботи МАН в районі  розповів завідуючий районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Шишацької райдержадміністрації Чернобель О.М.

DSC 0228


 Із виступів заступника директора з навчально-виховної роботи Шишацької спеціалізованої школи ім. В.І. Вернадського Ярової Р.О., директора  Яреськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. Ф.П. Борідька Зозулі Н.І. та голови районного методичного об’єднання вчителів географії Сироти Л.О.  учасники семінару дізнались про організацію роботи з обдарованими учнями у Яреськівській та Шишацькій школах На пленарному засіданні перед присутніми із презентаціями свої наукових робіт виступили кращі учні Яреськівської школи Попович Оля та Пугач Іра.
Учасники семінару відвідали Сорокалітову гору у с. Яреськи, де були вражені неповторною красою Шишацького краю.
Директор позашкільного навчального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» Матвієнко А.М., методисти цього закладу Коваленко Л.М. та Ворона Л.І, учасники семінару поклали квіти до погруддя В.І. Вернадського на Бутовій горі.

IMG 2366   IMG 2380


Гостинно зустріли учасників семінару у стінах Шишацької спеціалізованої школи ім. В.І. Вернадського. Вітаючи присутніх,  директор школи  Чмир В.С.  наголосив на важливості та значимості  таких заходів для авторитету Малої академії наук у навчальних закладах.     

IMG 2383   IMG 2386


Цікаво і змістовно були проведені екскурсії  у музеї В.І. Вернадського  та Бабусиній світлиці. Учасники семінару мали змогу познайомитись із талановитими дітьми  фольклорно-етнографічного гурту «Чорнобривець», призерами  Всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
Підводячи підсумки, учасники семінару відзначили високий рівень підготовки заходу.  Директор позашкільного навчального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» Матвієнко А.М. вручив грамоти та подяки організаторам та активним учасникам семінару.
За підсумками роботи  були прийняті відповідні рекомендації щодо подальшої діяльності МАН в Полтавській області.
На завершення гості Шишацького району мали змогу відвідати музей-садибу М.В. Гоголя у с. Гоголеве.
 

                                                                      Підготував  О.М. Чернобель

Додаткова інформація

  • Інформує: районний методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Шишацької районної державної адміністрації Полтавської області

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.