Система Orphus

Відбувся І районний фестиваль Євроклубів

17 травня на базі Войнихівської ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся перший районний фестиваль Євроклубів, в якому взяли участь представники Войнихівського, Новооріхівського, Тарандинцівського, Михнівського, Березотіцького, Вищебулатецького, Жданівського методичних округів.

 

З великою цікавістю присутні знайомилися з географічним положенням, символікою, столицями, суспільним устроєм, культурою, національними костюмами та стравами Іспанії, Австрії, Англії, Польщі, Ірландії, Німеччини. Присутні мали можливість здійснити заочну подорож по цих країнах, «відвідати» історичні пам’ятки, помилуватися краєвидами та архітектурою, ознайомитися з творчістю визначних діячів науки та культури.

По-різному були представлені і національні костюми. Учні Войнихівської школи не лише розповіли про особливості, а й продемонстрували його у танці.

Всі присутні із задоволенням спостерігали за технологією приготування та ласували національними стравами країн Європи.

Особливе захоплення викликали запальні танці та пісні, виконані державною мовою тих країн, які були представлені учнями шкіл нашого району на фестивалі. Глядачів вразило майстерне виконання Шелегом Д. та Анцибор В. (учні Войнихівської ЗШ І-ІІІ ст. та Засульської гімназії) іспанського народного танцю «Пасадобль» та польські пісні у виконанні учительки Ісківської ЗШ І-ІІІ ст. Симоненко Н.В. та учениці Михнівської ЗШ І-ІІІ ст. Марченко Н.

 65c1be75

Із побажаннями та словами вдячності за чудове свято до євроклубівців звернулися ініціатори фестивалю: начальник відділу освіти Лубенської РДА Білокінь Ю.М. та директор Лубенського районного науково-методичного центру Твердоступ М.Ю., які вручили всім командам грамоти і проспекти різних установ країн Європи, які привезли із нещодавної подорожі. Подяки також отримали за підготовку і проведення фестивалю директор Войнихівської ЗШ І-ІІІ ст. Носенко Г.М. та педагог-організатор цієї школи Бабенко Л.М., а також автори Гімну Євроклубів району Подгайна В.О. та Супрун А.І. (педагоги-організатори Вовчицького ліцею та Михнівської ЗШ І-ІІІ ст.).

Атмосфера поваги до народів країн Євросоюзу, взаємної підтримки, співучасті, теплоти, яка виникла до кінця фестивалю, свідчила про те, що формується нова генерація, здатна до співдружності та партнерських стосунків із молоддю країн Європи.

Сподіваємось на подальший розвиток цього руху.

Підготувала В.П. Плішенко

Додаткова інформація

  • Інформує: Лубенський районний науково-методичний центр

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.