Система Orphus

Відбувся ярмарок педагогічної творчості навчальних закладів м. Комсомольська

З метою поширення педагогічного досвіду, творчого потенціалу вчителів, пропаганди сучасних форм і методів викладання 19 квітня 2013 року на базі ЗОШ №2 було проведено міський ярмарок педагогічних технологій “Творчі сходинки освітян Комсомольська”.

 

У презентації педагогічної творчості усі загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади міста, гімназія імені В.О. Нижниченка, НВК ім. Л.І.Бугаєвської, Дм СЗОШ, НВЦ, ЦД та ЮТ традиційно взяли активну участь. Всього на ярмарок було представлено більше 600 експонатів.

У цьому навчальному році початкова школа впроваджувала новий Державний стандарт початкової загальної освіти, тому широко експонувалися методичні доробки, посібники, демонстраційні матеріали, творчі знахідки учителів-початківців навчальних закладів міста, які дістали високу оцінку учасників ярмарку. Презентувалися методичні матеріали щодо вирішення проблем викладання іноземної мови та інформаційно-комунікаційних технологій у початковій школі.

350-2

В плані реалізації проблем наступності дошкілля представило матеріали впровадження програми "Впевнений старт". Виставкова продукція, представлена ДНЗ, вирізнялася новими темами, інноваційними технологіями, порушенням актуальних проблем, серед яких питання креативного розвитку, емоційно-ціннісного, духовно-морального, еколого-розвивального, мовленнєвого та логіко-математичного. Важливе і цінне те, що були представлені різні ефективні підходи до розв’язання вищеназваних проблем.

Кожний навчальний заклад презентував практичні та методичні напрацювання педагогів, які пройшли атестацію в цьому навчальному році.

Представлені до огляду "Методичні вісники" різнобічно висвітлювали роботу методистів ММК.

Робота керівників гуртків та методистів ЦД та ЮТ була широко представлена методичними розробками та виробами гуртківців.

Розв’язанню психологічних проблем присвячено різнопланові, науково обґрунтовані матеріали практичних психологів загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів.

Значну частину представлених на виставку методичних та практичних напрацювань було присвячено впровадженню ІКТ в навчальний процес, викладанню навчальних предметів на засадах особистісно зорієнтованого і компетентнісного підходів, профорієнтаційній роботі та підготовці учнів до ДПА та ЗНО. Шкільні бібліотекарі висвітлили матеріали з досвіду роботи щодо проведення Місячника книги "Від книги – до світла, від знань – до життя".

Виховна робота презентована розробками проведення позакласних та позашкільних заходів, спрямованих на формування національно свідомої, високоморальної особистості.

Прикрасою ярмарку стали поробки педагогів та їхніх вихованців.

За результатами роботи міської виставки педагогічної творчості було відзначено авторів кращих робіт, яких було нагороджено грамотами міського відділу освіти.

366-2

Матеріали педвиставки підтверджують цілеспрямовану роботу педагогічних колективів на систематичне впровадження в практику нових прогресивних педагогічних ідей, технологій навчання і виховання, досягнень сучасної педагогічної науки та практики.

Ярмарок педтехнологій – своєрідне свято майстрів педагогічної справи, де кожному є чим поділитися зі своїми колегами, участь у ньому надихає на подальше самовдосконалення.

Підготувала В.С. Шишлікова

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти виконкому Комсомольської міської ради Полтавської області

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.