Система Orphus

Новини ПОІППО

19 червня 2019 року в ПОІППО зібралися керівники закладів дошкільної освіти, щоб краще розібратися в юридичних питаннях, проблемах харчування та санітарії. Формат зібрання – обласний коворкінг «Управлінська компетентність директора ЗДО: юридичні питання, проблеми харчування та санітарії».

13 червня 2019 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбулося засідання ректорату, на якому було розглянуто питання «Про підсумки проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році» (доповідач: Гарічева Н.О., методист центру координації діяльності методичних служб); «Про роботу веб-сайту ПОІППО як сучасного ресурсу післядипломної педагогічної освіти» (доповідачі:Козлов О.Є., Тимчук О.В.,методисти центру координації діяльності методичних служб).

У травні відбувся обласний семінар-практикум «НУШ: наскрізні підходи в розробці та інтеграції медіаосвітніх заходів» в рамках “Школи медіаосвіти” - однієї із шкіл професійного зростання кафедри менеджменту освіти ПОІППО ім.М.В.Остроградського.

7–8 червня 2019 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського (ПОІППО), відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області та Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ–ІІІ ступенів імені А. С. Макаренка Полтавської обласної ради відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Трансформація системи підвищення кваліфікації педагогічних кадрів в умовах відкритої освіти». Організаторами виступили Державний вищий навчальний заклад «Університет менеджменту освіти» (УМО) (м.Київ) та ПОІППО.

5 червня 2019 року відбулася Урочиста церемонія відзначення перших випускників Полтавської обласної школи лідерів учнівського самоврядування на базі ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського повідомляє, що у зв'язку з відсутністю заяв на заміщення вакантної посади завідувача ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти конкурс не відбувся.

Повторно конкурс на заміщення вакантної посади завідувача ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти буде оголошений додатково.

На базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського було проведено обласний семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи спеціальних шкіл-інтернатів на тему "Методичні аспекти реформування спеціальної освіти в контексті реалізації концепції «Нова українська школа»".

2 червня 2019 року минув рік як пішов у вічність знаний в нашій області освітянин Анатолій Івнович Бардаченко, якиий протягом 25 років працював першим заступником начальника управління освіти та начальником відділу загальної середньої і професійно-технічної освіти Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації. Останні роки - у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського.

30 травня 2019 року відбулося засідання експертної комісії при центрі практичної психології і соціальної роботи ПОІППО. У засіданні взяли участь методисти районних (міських) методичних кабінетів, які відповідають за психологічну службу, практичні психологи закладів освіти різного типу, що розробили та апробували корекційні, розвивальні програми (всього 6 осіб).

29.05.2019 року ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського проведено семінар-практикум «Особливості мовного розвитку дітей дошкільного віку» на базі Полтавського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю для вчителів-логопедів інклюзивно-ресурсних центрів.

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації 29 травня 2019 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбувся круглий стіл з питань розвитку матеріально-технічної базинаціонально-патріотичного виховання. Круглий стіл проводився із застосуванням інформаційних технологій у формі вебінару, що дало змогу дистанційно прийняти участь 61-му представнику міст і районів Полтавської області.

27 травня 2019 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбулося засідання науково-методичної ради.

23–24 травня 2019 року, напередодні Дня слов’янської писемності та культури, Дня філолога та Дня працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження, Полтавською обласною державною адміністрацією за підтримки Полтавської обласної ради проведено Другу універсальну книжкову виставку-ярмарок «ПОШУК» («Полтавська Оаза Шанувальників Української Книги»).

22 травня 2019 року на Чернечій горі пройшли урочистості до Дня перепоховання Тараса Шевченка в Україні (м. Канів).

20 травня 2019 року учасники проектної групи з модернізації шкільного освітнього середовища, що діє в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського, вирушили в освітню експедицію, щоб ознайомитися з освітніми проектами ГС «Освіторія», відвідати тренінговий центр, де формується проактивна спільнота освітян; занурилися в атмосферу інноваційного парку UNIT.City, що став двигуном для розвитку українських інновацій.

Яку форму і зміст повинна мати дієва громадянська освіта? Як забезпечити формування відповідального члена громади й суспільства, який розуміє принципи і механізми їх функціонування? Чи співпадає позиція активного і відповідального громадянина з позицією активного і відповідального учня? Як навчити відповідальності в умовах демократії та права вибору? Яка роль школи у формуванні і розвитку громадянської компетентності підростаючого покоління?

Ці та інші питання були порушені під час навчального тренінгу «Реалізація підходів ОДГ/ОПЛ в післядипломній освіті. Інструменти формування громадянської компетентності в початковій школі», що відбувся 17 травня 2019 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського.

З 22 квітня по 13 травня 2019 року в Полтавській області проходили додаткові навчальні тренінги для педагогів перших класів, які впроваджують ігрові та діяльнісні методи навчання протягом 2018/2019 н.р. в освітній процес у рамках Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти “Нова українська школа”.

16 травня 2019 року у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського відбулося святкове зібрання, приурочене Дню науки та Дню Європи в Україні, які у нашій державі відзначаються щорічно у третю суботу травня. Його учасниками були представники органів управління освітою Полтавщини, працівники Інституту та запрошені учителі-науковці – педагоги закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, які мають науковий ступінь або є його здобувачами. Тема заходу – шляхи розвитку європейських цінностей академічної доброчесності у наукових дослідженнях викладачів закладів післядипломної педагогічної освіти. Учасники дискусії обговорили питання завдань науки для інноваційного розвитку освіти Полтавщини, а також методи боротьби із плагіатом та псевдонаукою у системі післядипломної педагогічної освіти (Див. Програма).

15-16 травня 2019 року відбувся обласний семінар-практикум завідувачів (директорів) методичних кабінетів (центрів) районів, міст, ОТГ з теми «Методичний супровід упровадження компетентнісного підходу в діяльність закладів освіти» на базі закладів освіти Гребінківського району (завантажити програму).

15 травня 2019 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського для вихователів, методистів ЗДО, вчителів, методистів початкових класів, учителів, методистів історії, громадянської освіти, керівників відділів освіти, керівників методичних кабінетів міст, районів, об’єднаних територіальних громад, директорів шкіл, заступників директорів з виховної роботи, класніх керівників 33СО, які бажають ознайомитися з результатами апробації та взяти участь у впровадженні курсу «Культура добросусідства» відбулось засідання обласного круглого столу "Культура добросусідства - програма громадянської та міжкультурної освіти в Україні."

Сторінка 1 з 95

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.