Система Orphus

Працівники ПОІППО імені М.В. Остроградського взяли участь у науково-практичній конференції «Екскурсійна діяльність: реалії і перспективи. Зорі і терни А.С. Макаренка»

21 лютого 2013 року на базі Полтавського краєзнавчого музею було проведено науково-практичну конференцію «Екскурсійна діяльність: реалії і перспективи. Зорі і терни А.С. Макаренка», присвячену 125-й річниці з дня народження А. С. Макаренка, організаторами якої виступили: Полтавська обласна державна адміністрація, відділ з питань туризму і курортів, Полтавський краєзнавчий музей, Полтавська обласна бібліотека для юнацтва ім. Олеся Гончара.

У ході конференції обговорювались актуальні питання сучасної освіти, макаренкознавства та екскурсійної діяльності.

Завідувачка кафедри методики змісту освіти ПОІППО імені М.В. Остроградського Пашко Л.Ф. виступила з доповіддю: «Ідеї А.С.Макаренка в аспекті сучасної профільної освіти», відзначивши, що в епоху економічних ризиків та безробіття необхідно сформувати новий ідеал особистості, який сприяв би зростанню економіки країни. У цьому аспекті ідеї А.С.Макаренка є актуальними для сучасної профільної компетентністно орієнтованої освіти, адже видатний педагог готував своїх вихованців для практичного життя.

Матеріали конференції можуть бути використані у роботі загальноосвітніх навчальних закладах, які займаються профільною компетентністно орієнтованою освітою.

Доповіді будуть опубліковані в збірнику матеріалів проведеної конференції.

 

Підготувала Л.Ф.Пашко

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.