Система Orphus

Проведено семінар-практикум «Особливості мовного розвитку дітей дошкільного віку»

29.05.2019 року ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського проведено семінар-практикум «Особливості мовного розвитку дітей дошкільного віку» на базі Полтавського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю для вчителів-логопедів інклюзивно-ресурсних центрів.

Відкрила семінар-практикум Лисенко Людмила Ігорівна, директор Полтавського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю звернула увагу на значимість співпраці між закладами освіти та комплексної реабілітації, ознайомила присутніх вчителів-логопедів з історією закладу, матеріально-технічним оснащенням та методичною базаю.

Тристан Марина Олексіївна, методист Полтавського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю зазначила важливість ролі педагогів і батьків в комплексній системі раннього втручання у покращенні якості життя дитини та родини.

З особливостями мовного розвитку дітей дошкільного віку розкрила Русіна Катерина Вікторівна, методист ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти ПОІППО ім. М.В. Остроградського.

У прктичному блоці методисти ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти ПОІІПО Васильєва Наталія Валеріївна і Холодова Тетяна Миколаївна провели комплекс вправ та дидактичних ігор на психологічне розвантаження дітей дошкільного віку, що мають порушення мовлення. Теслюк Вікторія Миколаївна, вчитель-логопед Полтавського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю ознайомила учасників семінару-практикуму з власним практичним досвідом обстеження мовного розвитку дітей раннього і дошкільного віку.

У ході роботи було обговорено зміст, основні принципи й методи обстеження і розвитку мовного розвитку дітей раннього і дошкільного віку, навчилися використовувати різноманітні засоби, прийоми обстеження і корекції мовлення дітей дошкільного віку.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Русіна К.В.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.