Система Orphus

Працівники ПОІППО взяли участь у Другій універсальній книжковій виставці-ярмарку «ПОШУК»

23–24 травня 2019 року, напередодні Дня слов’янської писемності та культури, Дня філолога та Дня працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження, Полтавською обласною державною адміністрацією за підтримки Полтавської обласної ради проведено Другу універсальну книжкову виставку-ярмарок «ПОШУК» («Полтавська Оаза Шанувальників Української Книги»).

Мета – популяризація українського друкованого слова, розвиток вітчизняної видавничої галузі, зміцнення позицій книги в культурному поступі України, а також сприяння формуванню позитивного іміджу та туристичної привабливості регіону. «ПОШУК-2019» присвячено 250-літтю від дня народження видатного полтавця, зачинателя нової української літератури, поета, перекладача, драматурга і просвітника Івана Петровича Котляревського (1769–1838).

На відкриття виставки-ярмарку завітали представники обласної та міської влади, гості з Києва, Харкова, Львова та інших міст. На «ПОШУКу» було представлено 43 видавництва із 13 областей України. Почесним експонентом книжкової виставки-ярмарку «ПОШУК» була Республіка Білорусь, аджетри видавництва із цієї країни презентували свої видавничі новинки. Книжкова виставка-ярмарок працювала на п’ятьох поверхах Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського,на трьох тривала торгівля.

Організатори створили гідне середовище для популяризації книги. У рамках виставки не тільки велася жвава торгівля книжковою продукцією, а й відбувалися заходи, які формують культуру та любов до читання, брендують українську книгу. У межах «ПОШУКу» проведено низку зустрічей з авторами, презентації, обговорення й автограф-сесії. До заходів виставкидолучилися такожПолтавська обласна бібліотека для дітей ім. Панаса Мирного, Полтавська обласна бібліотека для юнацтва імені Олеся Гончара, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г.Короленка, відділення «Укрпошти». При вході у бібліотеку імені І. П. Котляревського працювало містечко майстрів, відбувалися майстер-класи.

У роботі Другої універсальної книжкової виставки-ярмарку «ПОШУК» взяли участь і працівники ПОІППО ім. М. В. Остроградського. Співробітники редакційно-видавничого відділу презентували на стенді ПОІППО кращі видання інституту, за що отримали диплом учасника виставки-ярмарку. Науковці і методисти інституту ознайомилися з літературою видавництв та відвідали лекцію мовознавця, доцента кафедри українознавства філософського факультету Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна Миколи Зубкова «Загадки забороненого Кобзаря», літературно-музичну інсталяцію літературно-мистецького об’єднання «Лелітки» (м.Львів) та презентацію  видавництва Ольги Меркулової (м.Запоріжжя).

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Кіптілий І.О.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.