Система Orphus

Керівники методичних служб області ознайомились з досвідом педагогів Гребінківського району

15-16 травня 2019 року відбувся обласний семінар-практикум завідувачів (директорів) методичних кабінетів (центрів) районів, міст, ОТГ з теми «Методичний супровід упровадження компетентнісного підходу в діяльність закладів освіти» на базі закладів освіти Гребінківського району (завантажити програму).

Учасники заходу відзначили компетентний і творчий підхід працівників методичного кабінету (завідувач Бігун Н.О.) та відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації (начальник Носова Н.С.) до організації та проведення заходу.

Цей семінар був третій із циклу семінарів, на яких керівники методичних служб обговорювали шляхи впровадження Концепції «Нова українська школа» і визначали конкретні дії реалізації компетентнісного підходу під час організації та здійснення освітньої діяльності в закладах освіти.

Методичний калейдоскоп, який представили колеги з Гребінківщини, щодо свого бачення шляхів формування компетентностей сучасного випускника закладу освіти, визначених Концепцією, засвідчив ґрунтовну обізнаність педагогів нормативними документами, науковими дослідженнями, методичними рекомендаціями, а у своїй діяльності педагоги Гребінківського району широко використовують педагогічний досвід України і зарубіжжя.

Учасники семінару переконались, що грамотний управлінський підхід, в першу чергу керівників закладів освіти, дав можливість у звичайних сільських школах створити таке освітнє середовище, яке відповідає потребам учнів, батьків, учителів.

Перший проректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського Н.В. Корягіна у своєму виступі зупинилась на актуальних питаннях в діяльності методичних служб області, а саме: про підготовку вчителів до 2019-2020 н.р. – другого року впровадження Концепції «Нова українська школа», про проект Порядку підвищення кваліфікації педагогічних працівників, про співпрацю з Державною службою якості освіти, про сертифікацію педагогів. Також Н.В. Корягіна запропонувала поширити досвід освітян Гребінківського району для ефективного впровадження компетентнісного підходу у здійсненні освітньої діяльності в закладах освіти області.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Золотухіна В.М.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.