Система Orphus

Обласний семінар-практикум «Нова українська школа – реформа в дії. Майстерність учителя НУШ як джерело зростання учнів»

Новий підхід до організації освітнього процесу передбачає партнерство і наставництво у відносинах між учителем і учнями, підтримку дітей, розвиток у них критичного, креативного мислення, самоповаги і впевненості в собі. Учителю надається більше свободи, відповідальності та самостійності. Він має стати лідером в освіті.

Як підвищити рівень якості освітнього простору і процесу, як сприяти розвитку емоційного інтелекту учнів та впроваджувати практику партнерського спілкування, як стати Новим Учителем Нової школи –відповідь на всі ці запитання початківці області шукали і знаходили на обласному семінарі-практикумі з проблеми «Нова українська школа – реформа в дії. Майстерність учителя НУШ як джерело зростання учнів», який 14 травня 2019 року гостинно зустрічав Хорольський район.

Новинами про реформування освіти Хорольщини під час теоретичної частини заходу поділилисяЗвірко Лариса Миколаївна, голова Хорольської районної державної адміністрації та Криворотько Людмила Григорівна, головний спеціаліст відділу освіти.

Практична частина була цікавою і неординарною – у форматі Педагогічної майстерні (фрагменти уроків) на базі Хорольського НВК (директор Дігтяр Н.Г.) та Івент-проекту на базі Петракіївського НВК (директор Загрива Л.М.)

Учасники семінару відвідали Фестиваль методик – квест «Вироби з квітів»(Гнаток Р.С., учитель трудового навчання Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3), «Об'ємне плетіння. Використання витих плетінок» (Петровська Л.М., учитель початкових класів Вишняківської ЗОШ І-ІІІ ст.), «Дудлінг та зентангл – цікаве малювання для дітей та дорослих» (Кладкова О.С., учитель початкових класів Хорольського НВК), «Сяйво музичної веселки» (Левіна О.С., учитель музичного мистецтва Хорольського НВК), «Малювання кавою. Чарівний метелик» (Безсмертна І.І., учитель початкових класів Хорольського НВК), «Техніка монотипія. Фантазія» (Гридін Л.В., учитель образотворчого мистецтва Петракіївського НВК), «Дихальна гімнастика в мистецтві. Український гопак» (Горбань І.М., учитель початкових класів Покровськобагачанської ЗОШ І-ІІІ ст.), «Техніка аерографіка»(Тритяк В.Г., керівник гуртка „Аерографіка“ Петракіївського НВК)

Робота педагогічних колективів Хорольського НВК та Петракіївського НВК спрямована на те, щоб перебування наймолодших дітей у школі було комфортним, навчання – цікавим та результативним, діяльність – активною, спілкування – стимулюючим розвиток, щоб у процесі навчання відбувалося формування нової особистості, яка мала б міцні знання та вміння, широкий кругозір, вміла б користуватися новітніми технологіями і здатна була б приймати нестандартні рішення.

Висловлюємо щиру вдячність усій педагогічній громадськості Хорольщини за велику творчу роботу у навчанні та вихованні учнів початкових класів

Семінар – практикум вкотре довів, що методична служба Полтавщини об’єднала інноваторів, компетентних фахівців, відповідальних і креативних лідерів реформування початкової освіти.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Крилевець М.П.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.