Система Orphus

Освітні експедиції – нові можливості для професійного зростання

20 травня 2019 року учасники проектної групи з модернізації шкільного освітнього середовища, що діє в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського, вирушили в освітню експедицію, щоб ознайомитися з освітніми проектами ГС «Освіторія», відвідати тренінговий центр, де формується проактивна спільнота освітян; занурилися в атмосферу інноваційного парку UNIT.City, що став двигуном для розвитку українських інновацій.

Мета експедиції: знайомство з екосистемами, що формують інноваційне освітнє середовище та креативну атмосферу для розвитку нових технологій та підприємництва.

Роботу ГС «Освіторія» презентувала Наталія Каташинська, менеджерка освітніх проектів. Учасники ознайомилися з основними напрямами роботи «Освіторії», освітніми проектами, можливостями для педагогів та учнів.

У програмі UNIT.City – першого інноваційного парку в Україні – були екскурсія парком, візит до унікальної ІТ-школи UNIT Factory та сучасного коворкінгу Chasopys.UNIT. Учасники освітньої експедиції на власні очі побачили технологічні компанії, лабораторії, акселератори стартапів, R&D-центри та навчальні заклади, що об’єднуються в екосистему для розвитку інновацій.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Водолазська Т.В.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.