Система Orphus

ЗНО-2019: інструктивно-методична нарада з питань готовності пунктів тестування та персоналу до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році в Полтавській області

14 травня 2019 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського відбулась інструктивно-методична нарада “Про готовність пунктів тестування та персоналу до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році в Полтавській області” за участю Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, відповідальних за ЗНО в округах Полтавської області та відповідальних та їх помічників пунктів тестування.

Вітаючи учасників наради, завідувач центру зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти Кравченко Т.О. акцентувала увагу на важливості процедури проведення ЗНО, оскільки її дотримання є важливою складовою подальшого вступу учасників до закладів вищої освіти.

Русанова Н.О., заступник директора ХРЦОЯО, ознайомила присутніх з ходом підготовки до ЗНО-2019: залучення персоналу, готовність пунктів тестування в округах Полтавської області.

На дотримання регламенту роботи пунктів тестування (допуск учасників, підтримання дисципліни, шляхи вирішення нестандартних ситуацій) звернула увагу начальник організаційно-методичного відділу ХРЦОЯО Шматько О.Є.

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Непорада В.М.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.