Система Orphus

У Полтавському ОІППО відбулося засідання ректорату

13 травня 2019 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбулося засідання ректорату, на якому розглянуто питання: «Про підсумки проведення  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» (доповідач: Дика І.В., методист центру методології та методики формування цінностей);  «Про впровадження та реалізацію завдань програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» закладами дошкільної освіти Полтавської області» (доповідач: Корф І.В., методист відділу дошкільної, початкової та спеціальної освіти).

 

Розпочав засідання ректорату Зелюк Віталій Володимирович, ректор інституту, який проінформував про участь у Всеукраїнській нараді керівників органів управління освітою та ректорів (директорів) обласних інститутів післядипломної освіти, на якій були проаналізовані питання щодо підсумків 2018-2019 навчального року, а також обговорені ініціативи та проекти, спрямовані на реформування освітньої галузі та розбудову Нової української школи.

В.В. Зелюк повідомив: «У виступі Лілії Гриневич, Міністра освіти і науки України були окреслені  питання пріоритетів у підготовці до нового 2019-2020 навчального року: підготовка нового класу НУШ,  вчасні закупівлі та використання усіх субвенцій наданих урядом, реальне впровадження наскрізних ліній у 5-9 класах, повноцінне опанування новими механізмами Держстандарту старшої школи.

Заступник Міністра Вадим Карандій визначив новели  порядку підвищення кваліфікації педагогічних працівників, а саме: суб’єкт підвищення кваліфікації, місце надання послуг з підвищення кваліфікації, програма підвищення кваліфікації, планування підвищення кваліфікації, документ про підвищення кваліфікації, розподіл обсягу часу на підвищення кваліфікації, свобода вибору форм, видів, суб’єктів підвищення кваліфікації, визнання результатів підвищення кваліфікації, фінансування.

Також на  Всеукраїнській нараді розглянуто питання окремих аспектів діяльності Державної служби якості освіти, забезпечення освітніх потреб корінних народів і національних меншин та використання освітньої субвенції».

Дика Ірина Володимирівна у своєму виступі проінформувала про проведення  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінаціях «Вчитель інклюзивного класу», «Географія», «Основи здоров’я», «Захист Вітчизни» та «Французька мова», а також доповіла про роботу, яка була організована та проведена під час конкурсу.

Корф Ілона Вікторівна у своєму виступі проінформувала про впровадження та реалізацію завдань програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» закладами дошкільної освіти Полтавської області.  Зазначила, що з вересня 2018 року 110 закладів дошкільної освіти у групах старшого дошкільного віку  розпочали освітню діяльність за новим програмно-методичним комплектом «Впевнений старт».     

Також розглянуто позапланове питання щодо цивільного захисту населення.

Максименко Андрій Іванович, методист центру педагогічних інновацій та інформації у своєму виступі ознайомив з керівними документами  цивільного захисту України, організацією цивільного захисту навчального закладу, розкрив класифікацію надзвичайних ситуацій та проінформував щодо планування дня проведення цивільного захисту в ПОІППО.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Чупрікова Л.А.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.