Система Orphus

Проведено обласний семінар вчителів іноземної мови за темою: «Організація ефективної роботи методичного об`єднання вчителів іноземної мови. Навчаємо по-новому, навчаємо сучасно, навчаємо для життя»

24 квітня 2019 року ПОІППО ім. М.В. Остроградського організував проведення  обласного семінару учителів іноземної мови на тему: «Організація ефективної роботи методичного об`єднання вчителів іноземної мови. Навчаємо по-новому, навчаємо сучасно, навчаємо для життя» у Полтавській гімназії №17.   

 

Робота розпочалася з вітального слова методиста відділу гуманітарних та мистецьких дисциплін ПОІППО ім. М.В .Остроградського Макусінського Є.А. та директора Полтавської гімназії №17 Голтвяниці О.О.

Учасники семінару познайомилися з особливостями організації роботи шкільного методичного об’єднання вчителів іноземної мови  Полтавської гімназії №17, з сучасними методами формування іншомовної комунікативної компетентності учнів у контексті Нової української школи. В обговоренні взяли участь  заступник директора з науково-методичної роботи Герелес Т.С, учитель Крюкова С.В., керівник шкільного методичного об’єднання учителів іноземної мови Гаврілова С.В., учитель Крюкова С.В.).

Учителі переглянули фрагмент уроку у 7-му класі «Time change. Up-to-date social network» (учитель Головенко  І.В.) та взяли участь у майстер-класі з аналізу уроку іноземної мови (учитель Читиркіна А.І.)

На одному з етапів семінару учасникам були презентовані автентичні посібники та підручники для вивчення англійської мови, а також продемонстровано  їх використання на уроках (ELT Consultant Dintrernal Educastion Олена Берест, учитель Головенко  І.В).

Присутні переглянули фрагмент заняття у пришкільному мовному таборі  (учителі Зубарєва О.В., Гончаренко Т.О.)  та презентацію центру «Вікно в Америку», як сучасного бібліотечного простору (керівник центру «Вікно в Америку» Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. П. Котляревського  Олена Туркіна).

Учителі Полтавської гімназії №17 представили авторський електронний посібник «Використання інтерактивних технологій для розвитку комунікативної компетентності» (учитель Гречка В.В.). та подарували його учасникам семінару для використання у роботі.

Захід завершився підбиттям підсумків та врученням подарунків і сертифікатів учасникам семінару від видавництва Dintrernal Educastion.

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Макусінський Є.А.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.