Система Orphus

Відбулися стрільби з автомата АК-74 для учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти

З 15 до 19 квітня на військових стрільбищах в/ч А3990 в м. Полтаві (с. Вакуленці),  в/ч А1356 (ВПС ЗС України) в м. Миргороді та в/ч А0563 в м. Охтиркавідбулися стрільби з автомата АК-74 (початкова вправа, згідно КС-1.01.1.1 бойовими патронами) для учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти, які залучені до навчально-польових зборів.

 

Навчальні стрільби були організовані та проведені Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського спільно з Полтавським обласним військовим комісаріатом відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.11.2000 № 1770 «Про затвердження положень про допризовну підготовку і про підготовку призовників з військово-технічних спеціальностей» та на виконання навчальної програми предмета «Захист Вітчизни».

2650 учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти протягом тижня вдосконалювали знання з будови автомата, закріплювали прийоми стрільби з автомата під час приготування до стрільби, отримали консультацію щодо індивідуальних дій бійця (позиції, переміщення) та тактики дій малих груп, засвоювали навички з надання домедичної допомоги та виконували початкову вправу стрільби з автомата бойовими патронами.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Сич О.В.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.