Система Orphus

Проведено навчальний тренінг за темою: «Принцип створення Команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами в закладі дошкільної освіти»

22 квітня 2019 року ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського проведено навчальний тренінг за темою: «Принцип створення Команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами в закладі дошкільної освіти».

Під час тренінгу було розкрито питання створення Команди психолого-педагогічного супроводу, де кожен член команди розуміє та виконує своє призначення і пов’язує свою діяльність з спільною метою та очікуваними результатами. Спільно з учасниками були обговорені та визначені напрямки психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг для дітей з особливими освітніми потребами відповідно до висновків інклюзивно-ресурсних центрів, надані практичні рекомендації по розробленню ІПР (індивідуальних планів розвитку) для кожної дитини з особливими освітніми потребами, були окреслені пріоритети інклюзивної освіти для всіх учасників освітнього процесу.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Токаренко Н.П.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.