Система Orphus

Інструктивно-методична нарада «Про хід підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році в Полтавській області»

16 квітня 2019 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського спільно з Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО) та Департаментом освіти і науки облдержадміністрації проведено інструктивно-методичну нараду про хід підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році в Полтавській області.

На заході були присутні директор ХРЦОЯО Сидоренко О.Л., начальник організаційно-методичного відділу ХРЦОЯО Шматько О.Є., методист організаційно-методичного відділу ХРЦОЯО Чередник К.І.

До участі у нараді запрошувалися відповідальні за організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у містах Лубни, Миргород, Пирятин, Гадяч, Карлівка, Кобеляки, Горішні Плавні, відповідальні за пункти проведення ЗНО та їх помічники.

Відкрила захід та ознайомила з порядком денним наради завідувач центру зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти ПОІППО Кравченко Т.О.

Під час наради були підбиті підсумки реєстрації на основну сесію ЗНО-2019, учасників заходу ознайомлено з ходом підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році в Полтавській області, опрацьовано Регламент роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання, проаналізовано нестандартні ситуації, що можуть виникнути під час проведення ЗНО, та механізми їх вирішення, прокоментовано оформлення звітної документації на пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Непорада В.М.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.