Система Orphus

Відбулося засідання обласної авторської творчої майстерні інструкторів з фізичної культури закладів дошкільної освіти «Інноваційні форми роботи з фізичного розвитку дітей дошкільного віку»

За ініціативи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського 09 квітня 2019 року на базі Полтавського СНВК № 10 відбулося обласне засідання авторської творчої майстерності інструкторів з фізичної культури «Інноваційні форми роботи з фізичного розвитку дітей дошкільного віку».

У засіданні авторської творчої майстерності взяли участь 38 педагогів закладів дошкільної освіти області.

Мета заходу – ознайомити із сучасними інноваційними формами роботи з фізичного виховання в ЗДО, поглибити знання та педагогічну майстерність інструкторів з фізичної культури, спонукати педагогів до творчості, креативності та самовдосконалення.

Про діяльність закладу дошкільної освіти, особливості освітнього процесу, пріоритетні напрямки роботи розповіла директор ПСНВК № 10 Пуденко Вікторія Олександрівна.

У ході практичної частини керівник авторської творчої майстерні Білик Тетяна Павлівна запропонувала для перегляду: ранкову гімнастику «Веселі шнурки» присвячену Дню гумору в старшій групі «Сонечко»; спортивну казку «Хто сказав няв?» за методикою М.М. Єфименко, тематичну розвагу «Цей загадковий космос», приурочена Всесвітньому дню авіації та космонавтики в старшій групі «Космонавт».

Також, було продемонстровано «калейдоскоп» цікавих ідей, що дають змогу зацікавити, мотивувати дітей, викликати в них бажання виконувати вправи якнайкраще, стимулювати дітей до пізнання. Тетяна Павлівна поділилася з учасниками авторськими рухливими іграми, нетрадиційними способами організації великої кількості дітей дошкільного віку.

Учасники заходу обговорили можливості використання інноваційних педагогічних технологій в практиці роботи педагогів закладів дошкільної освіти та отримали методичні рекомендації з даної теми.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Пасяда М.І.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.